🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

Bambusové deky 80x100cm

Bambusové deky značky MOONBABY jsou výjimečné svým minimalistickým vzorem, což ocení zejména maminky, které si zakládají na své výbavičce. Lze je totiž velmi jednoduše kombinovat se zbytkem výbavičky pro miminko. Bambusové deky MOONBABY mají přirozené termoregulační vlastnosti. Co to znamená? V chladných dnech zahřejí a v teplých mírně ochladí. 

Ideální společník od prvních dnů života. Dětské deky jsou jemné a bezpečná pro dětskou pokožku. Splňují nejpřísnější certifikát OEKO TEX® STANDARD 100 ve třídě produktů věnovaných dětem. Nemusíte se tak bát o bezpečnost svých miminek. Ta je pro nás na prioritou! ❤️

#ShowMore#

Miminko lze do bambusové deky zabalit, udělat z deky clonu na kočárek nebo ji použít jako deku do autosedačky. Plně nahradí také letní deku pro miminko a navíc ji ještě využijete i v zimě. Naše deky mají dlouhou životnost a i po opakovaném praní jsou stále jako nové. Pokud se budete o deku správně starat, vydrží vám pro druhé i třetí miminko!

Bavlněné dětské deky MOONBABY mají stejnou velikost 80x100cm jako dečky bambusové, ale složením se liší. Je v nich 50% bambus a 50% bavlněná příze. Jsou tedy pro miminko hřejivější. 

Hledáte vhodný dárek pro kamarádku, dceru či vnučku? Bambusová deka MOONBABY je perfektní a zároveň praktický dárek do výbavičky! Hledáte další produkty, které lze s dečkou kombinovat? Podívejte se, jaké hnízdečkazavinovačky nebo spací pytle se hodí k dětským dekám MOONBABY!