🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

Spací pytle 0-6 měsíců

Spací pytel pro novorozence bude s vaším miminkem od prvních okamžiků. Váš malý poklad pěkně obepne, ale zároveň ho neomezí v pohybu. Skvěle tak nahradí přikrývku, a to zejména na jaře a na podzim. Na rozdíl od deky ale spací pytel miminko neodkope, takže se v noci nevzbudí zimou.

Miminko si dle velikostních informací níže přeměřte. Je možné, že bude pasovat i na menší či větší miminko (každé miminko roste individuálně).

VELIKOSTVak na spaní pro miminka má šířku v podpaží 34 cm a jeho délka od ramen je 65 cm.

#ShowMore#

Dětský spací pytel vyrábíme ze dvou vrstev prémiové bavlny, která je antialergenní a šetrná k pokožce novorozence. Mezi vrstvami je navíc dodatečná tepelná izolace. Krásné designy v pastelových barvách navíc ladí k našim zavinovačkám pro děti, takže si můžete vybrat dokonale sladěný komplet.

Materiál ze kterých jsou spací pytle značky Moonbaby vyrobeny splňují certifikaci OEKO-TEX Standart 100, třídy 1Znamená to, že materiál byl testován na přítomnost škodlivých látek. Je díky tomu bezpečný pro lidské zdraví. Třída 1 zahrnuje výrobky pro kojence a splňuje ty nejpřísnější požadavky.

Spací vaky pro miminko dělíme do dvou velikostních kategorií:

0 - 6 měsíců a 12 - 24 měsícůMiminko si dle velikostních informací níže přeměřte. Je možné, že bude pasovat i na menší či větší miminko (každé miminko roste individuálně).

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
ZIMNÍ SPACÍ PYTEL PRO MIMINKO MOONBABY rozkvetlá louka (0 6 měsíců)
OEKOTEX
1 090 Kč

Zimní spací pytel pro miminko je vhodný pro novorozence do šesti měsíců. V zimních měsících slouží jako náhrada přikrývky, která vašeho drobečka obepne, ale zároveň mu umožní...

Kód: 443
ZIMNÍ SPACÍ PYTEL PRO MIMINKO MOONBABY sběratel (0 6 měsíců)
OEKOTEX
1 090 Kč

Zimní spací pytel pro miminko je vhodný pro novorozence do šesti měsíců. V zimních měsících slouží jako náhrada přikrývky, která vašeho drobečka obepne, ale zároveň mu umožní...

Kód: 444