Slevy až -50%. Lednové SLEVOVÉ šílenství! 🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

Sady dětské nádobí

Dětské silikonové nádobí MOONBABY si můžete pořídit i v praktické sadě, která obsahuje vše, co vaši malí strávníci potřebují. Kolekce nádobí pro děti může obsahovat: dětskou misku s přísavkou, dětské příbory, hravý dětský dělený talíř s přísavkou, který lze rozkládat, dětský hrnek, dětské prostírání nebo krabičky na svačinu či bryndáky, aby dítě zůstalo po příkrmech čisté a suché. 

Všechny produkty lze samozřejmě také zakoupit samostatně. Můžete je jakkoliv barevně kombinovat. Výběr barev je široký a vy tak můžete pustit uzdu vaší fantazii.  

#ShowMore#

Jak můžete nádobí používat?

Všechny kusy silikonového nádobí můžete dát do myčky nádobí nebo do mikrovlnné trouby. Příprava jídla i úklid po příkrmech je tak velmi snadná! Ušetří vám čas a budete mít hned lepší náladu. ❤️

Silikonové nádobí pro děti vyrábíme v krásných pastelových barvách, ze kterých si vyberete, ať už hledáte nádobí pro holky, nebo nádobí pro kluky. 

Sada nádobí pro děti neobsahuje BPA, PVC ani ftaláty a splňuje všechny evropské bezpečnostní normy. 

Víte na co si dát pozor při výběru kvalitního dětského nádobí?

  • Kvalitní přísavka na prvním místě – přísavka dětského nádobí MOONBABY se přisaje a už se nepustí.
  • Plastovému nádobí odzvonilo – na plastovém nádobí se mohou odlepit nalepené obrázky a nádobí se může téměř neviditelně rozbíjet a lamát a tak snadno vypouštět nebezpečné látky. Proto je lepší variantou nezávadné silikonové nádobí.
  • Hledejte nádobí, které je něžné na zuby a dásně miminka – děti, které začínají s příkrmy, trápí první zoubky a bolavé dásně. Nejenom hračkami, ale i předměty jako nádobí si mohou ulevit od bolesti. Do silikonových lžiček lze jednoduše kousat a dásně si při tom může miminko masírovat.
  • Certifikace a bezpečné materiály až na prvním místě – silikonové nádobí musí splňovat evropské bezpečnostní formy. 
  • Kvalita za férovou cenu – v MOONBABY chceme, aby naše nádobí bylo dostupné všem, proto jsme si pro vás připravili zvýhodněné sady silikonového nádobí.

Naše nádobí je ověřeno stovkami maminek, které naše produkty doporučují a jsou s nimi velmi spokojené. ❤️

Chcete produkty nakoupit v celé sadě za zvýhodněnou cenu? Podívejte se na nejprodávanější produkty, které šetří ve výhodné sadě vaši peněženku.