🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

Bavlněné deky 80x100 cm

Bavlněné deky značky MOONBABY jsou výjimečné svým minimalistickým vzorem, díky kterému dodají eleganci výbavičce pro miminko. Bavlněná příze v v kombinací s bambusovou přízí je perfektní volbou po celý rokBavlněné deky mají přirozené termoregulační vlastnosti. Co to znamená? V chladných dnech zahřejí a v teplých mírně ochladí. Bavlněná deka tedy plně nahradí letní deku pro miminko a navíc ji ještě využijete i v zimě. 

#ShowMore#
Dětská deka se stala ideálním a neopomenutelným společníkem od prvních dnů života. Dětské deky MOONBABY jsou jemné a bezpečná pro dětskou pokožku. Splňují nejpřísnější certifikát OEKO TEX® STANDARD 100 ve třídě produktů věnovaných dětem. 

Další dečky MOONBABY, tedy bambusové dětské deky o velikosti 80x100cm mají složení 100% bambus a váží 570g/m2. Jsou vyrobeny z velmi kvalitní příze, takže mají neobvykle dlouhou životnost. Pokud se budete o deku správně starat, vydrží vám pro druhé i třetí miminko! ❤️

Hledáte vhodný dárek pro přítelkyni, dceru, vnučku či kolegyni? Bavlněná deka MOONBABY je ideální a praktický dárek do výbavičky! Hledáte další produkty, které lze s dečkou kombinovat? Podívejte se, jaké hnízdečkazavinovačky nebo spací pytle se hodí k dětským dekám. 

Načerpejte inspirace v naší galerii.