Milníky

Zaznamenejte každý důležitý okamžik svého miminka. Milníky kostky vám umožní zaznamenat první, druhý, dvanáctý… měsíc života. Nejdůležitější milníky zaznamenáte pomocí kvalitních dřevěných kostek, které budou na rozdíl od milníkových kartiček vypadat na fotkách nápaditěji

Milníkové karty navíc děti snadněji zničí, nebo je založíte. Kvalitní dřevěné kostky můžete použít i pro své další děti, nebo je můžete předat další generaci. Váš potomek tak bude mít krásnou vzpomínku na své dětství.

#ShowMore#

Díky neutrální barvě se milníkové kostky hodí jak pro kluky, tak pro holky. Z dřevěných kostek vytvoříte celou řadu nápisů. Dřevo, které bylo použito při výrobě, je upravené a broušené, takže je 100% bezpečné pro děti. Batolata si s kostkami mohou hrát a poznávat první čísla. V pozdějším věku je také mohou využít jako kostky na hraní.

Milníky slouží také pro nastávající maminky pro zaznamenávání fotek při těhotenství. Utvořte si díky milníků nezapomenutelnou vzpomínku na přicházející mateřství! 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
DŘEVĚNÉ MILNÍKOVÉ KOSTKY PRO MIMINKO MOONBABY 2
Novinka
690 Kč

S našimi ručně vyrobenými dřevěnými kostkami zaznamenáte ty nejdůležitější milníky mateřství. Kostky můžete použít stejně jako milníkové kartičky pro miminko. Jsou univerzální...

Kód: 90