Slevy až -50%. Lednové SLEVOVÉ šílenství! 🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

Milníkové kartičky a kostky

Zaznamenejte každý důležitý okamžik svého miminka. Dřevěné milníkové kartičky a kostky vám umožní zaznamenat první, druhý, dvanáctý… měsíc života. Nejdůležitější milníky zaznamenáte pomocí kvalitních dřevěných kostek, které budou na rozdíl od milníkových kartiček vypadat na fotkách nápaditěji

Milníkové karty navíc děti snadněji zničí, nebo je založíte. Kvalitní dřevěné kostky můžete použít i pro své další děti, nebo je můžete předat další generaci. Váš potomek tak bude mít krásnou vzpomínku na své dětství.

#ShowMore#

Díky neutrální barvě se dřevěné milníkové kartičky a kostky hodí jak pro kluky, tak pro holky. Z dřevěných kostek vytvoříte celou řadu nápisů. Dřevo, které bylo použito při výrobě, je upravené a broušené, takže je 100% bezpečné pro děti. Batolata si s kostkami mohou hrát a poznávat první čísla. V pozdějším věku je také mohou využít jako kostky na hraní.

Dřevěné milníkové kartičky a kostky slouží také pro nastávající maminky pro zaznamenávání fotek při těhotenství. Utvořte si díky milníků nezapomenutelnou vzpomínku na přicházející mateřství!