DŘEVĚNÉ MILNÍKOVÉ KARTIČKY pro miminko MOONBABY - macramé třásně + Poukázka na další nákup

Značka: MOONBABY

Milníkové kartičky pro miminko vám pomohou zaznamenat ty nejdůležitější první měsíce života miminka. Milníkové kartičky s třásněmi z macramé jsou univerzální pro chlapečka i holčičku. ❤️ Jsou velice decentní. 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
8.6.2023
Možnosti doručení
479 Kč
DŘEVĚNÉ MILNÍKOVÉ KARTIČKY pro miminko MOONBABY - macramé třásně + Poukázka na další nákup
Značka: MOONBABY
DŘEVĚNÉ MILNÍKOVÉ KARTIČKY pro miminko MOONBABY macramé třásně
Novinka

MILNÍKOVÉ KARTIČKY PRO MIMINKO

icon_MB_kostky
Chcete si zaznamenat prvních 12 nejdůležitějších měsíců vašeho miminka a mít krásnou památeční fotografii? Pak zvolte právě tyto decentní milníkové kartičky pro miminko značky MOONBABY. Na milníkových kartičkách si nastavíte aktuální měsíc miminka, položíte kartičku vedle něj a vytvoříte si vzpomínku. ❤️ Milníkové kartičky s macramé třásněmi jsou našim bestsellerem. 

VELIKOST

icon_MB_velikost

V balení naleznete celkem 13 kartiček ve znovu použitelném pytlíčku. K dispozici je v balení 12 kartiček po měsících (1 - 12. měsíc) a 1 kartička s nápisem "Hello World".

Velikost: kolečka o průměru 4,5cm. 

OBSAH BALENÍ

icon_MB_kartáčky (2)

Balení: Kartičky zasíláme zabaleny v přírodním pytlíku, který můžete nadále využívat nebo v něm kartičky skladovat a chránit je před opotřebením a zajistit jim dlouhou životnost. ❤️ Kartičky pak můžete dále darovat třeba kamarádce jako dárek. 

Značka MOONBABY

Česká rodinná firma, která navrhuje dětské minimalistické doplňky. Veškeré produkty jsou navrženy tak, aby maximálně uspokojily vaše ratolesti a usnadnily vám život při jejich každodenním používání. Společně s vámi se snažíme vytvářet lepší svět - s láskou především k našim nejmenším, k dětem.

TIPY OD MOONBABY

Hledáte další perfektní produkty pro miminko? Mrkněte do galerie inspirací. 
MOONBABY radí: Udělejte radost i dovopečené mamince a pořiďte ji kartáč pro ženy na celulitidu. Zrelaxovaná maminka je šťastná maminka! Tímto produktem ji uděláte velkou radost. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Milníkové kartičky a kostky
Barva: Hnědá
Pohlaví: Unisex
Země původu: Česká republika
Složení: Dřevo