Slevy až -50%. Lednové SLEVOVÉ šílenství! 🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

Spací pytle 12-24 měsíců

Spací pytel pro děti se hodí pro kojence a batolata. V jarních a podzimních měsících skvěle nahradí přikrývku. Na rozdíl od deky však spací pytel miminko krásně obepne, takže se neodkope. Zároveň však váš poklad neomezí v pohybu.

Miminko si dle velikostních informací níže přeměřte. Je možné, že bude pasovat i na menší či větší miminko (každé miminko roste individuálně).

VELIKOST: Vak na spaní pro miminka má šířku v podpaží 42 cm a jeho délka od ramen je 87 cm.

#ShowMore#

Dětský spací pytel je vyrobený ze dvou vrstev prémiové antialergenní bavlny, která je prodyšná, ale zároveň vytvoří pro dítě ideální teplotu na nerušené snění. Oceníte i krásné designy, které ladí s našimi hnízdečky pro děti. Můžete si tak vytvořit stylový komplet na spaní.

Materiál ze kterých jsou spací pytle značky Moonbaby vyrobeny splňují certifikaci OEKO-TEX Standart 100, třídy 1Znamená to, že materiál byl testován na přítomnost škodlivých látek. Je díky tomu bezpečný pro lidské zdraví. Třída 1 zahrnuje výrobky pro kojence a splňuje ty nejpřísnější požadavky.

Spací vaky pro miminko dělíme do dvou velikostních kategorií:

0 - 6 měsíců a 12 - 24 měsícůMiminko si dle velikostních informací níže přeměřte. Je možné, že bude pasovat i na menší či větší miminko (každé miminko roste individuálně).