Slevy až -50%. Lednové SLEVOVÉ šílenství! 🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

Spací pytle

Spací pytel pro miminko je výbornou náhradou přikrývky na jaro/podzim a do zimních měsíců. Vašeho drobečka do něj snadno oblečete a budete mít jistotu, že se v noci neodkope a neprobudí se zimou! Velkou předností tohoto vaku pro miminko je i tvar, který děťátko pevně obepíná, ale zároveň ho nijak neomezuje v pohybu. ❤️

Aby byl pro vašeho drobečka velikostně ideální, můžete si vybrat ze dvou VELIKOSTÍ spacích pytlů; 0-6 měsíců nebo 12-24 měsíců.

1) Velikost 0 - 6 měsíců = šířka v podpaží 34 cm a jeho délka od ramen je 65 cm.
2) Velikost 12 - 24 měsíců = šířka v podpaží 42 cm a jeho délka od ramen je 87 cm

Doporučujeme miminko přeměřit; jedná se o naše obecné číslování. 

Spací vaky MOONBABY dělíme do 2 kategorií. Podzimní/Jarní spací pytle a Zimní spací pytle. Čím se převážně liší? Řídit se můžete označením TOG. Co TOG znamená? Je měřítkem tepelné propustnosti. Čím vyšší je hodnota TOG, tím teplejší je spací pytel pro miminko. Více se dočtete v článku na BLOGU. 

#ShowMore#

Všechny dětské spací pytle jsou vyrobený ze dvou vrstev 100% prémiové bavlny a je antialergenní. Vybrat si můžete z několika decentních designů v pastelových barvách, které ladí s našimi hnízdečky pro děti.

Spací pytle MOONBABY lze rovněž kombinovat s dětskými dekami pro miminko. Nevíte jak vše barevně sladit? Nevadí! Podívejte se do naši galerie inspirací MOONBABY. Nebo nám jednoduše napište na online chat či zavolejte. Rádi vám pomůžeme s výběrem.