🛒 Dárky k nákupu ZDARMA již od 1.000 Kč. 🎁 Vyberete si v košíku objednávky. 🎁

MOONBABY pomáhá

Společně dokážeme velké věci. Projekt MOONBABY vzniknul z lásky. Z toho důvodu chceme kousek lásky poslat dále těm, kteří to potřebují. 
Rozhodli jsme se od samého začátku e-shopu, že každý rok věnujeme 10,- Kč z každé objednávky organizacím, které to potřebují. ❤️ 

Kde MOONBABY pomáhá? Dobrý Anděl.

Vybíráme organizace, které věnují 100% získaných finančních prostředků na pomoc tam, kde je to skutečně potřeba. Nadace DOBRÝ ANDĚL všechny finančních příspěvky, které do systému od Dobrých Andělů přijdou v daném měsíci jsou vždy v plné výši odeslaným potřebným rodinám. Veškeré provozní náklady nadace jsou hrazeny ze soukromých financí zakladatelů a dalších filantropů.

dobrý_anděl_spolupráce

Andělské hodnoty, které sdílíme 

RADOST

Máme radost z toho, že umožňujeme lidem, aby si navzájem efektivně pomáhali. Dobří andělé zažívají radost z dávání. 

SPOLUPRÁCE

Spolupracujeme s lékaři, sestrami a sociálními pracovníky, firmami a dalšími organizacemi, které sdílí naše hodnoty. 

RESPEKT

Respektujeme slabší, nemocné a potřebné. Respektujeme kolegy v ziskovém i neziskovém sektoru. Respektujeme dobré anděly a partnery bez ohledu na výši jejich příspěvku nebo pomoci.

ODVAHA

Máme odvahu pouštět se do těžkých věcí. Snažíme se být odvážní v komunikaci - argumentovat, odvážněji obhajovat naše hodnoty a to, že jsme jiní. 

moonbaby_pomaha_banner

Proč chce MOONBABY pomáhat?

Hledaní radostného a naplněného života je cestou na celý život. A život je radostnější, když si lidé pomáhají! Bohužel někteří z nás neměli štěstí narodit se zcela zdraví nebo v úplné či milované rodině. Proto chceme podporovat projekty a organizace, kde vybrané finanční prostředky pomohou na potřebné pomůcky či léčebné výlohy a vytvoří pocity štěstí, úsměv na tváři nebo prodlouží život. 

Jak se můžete zapojit?

Zaujal vás sortiment značky MOONBABY na naše e-shopu a máte doma svou objednávku? Tak už jste také pomohli! Na konci roku věnujeme
10,- Kč z vaší objednávky na příslušnou organizaci. Sledujte náš blog, kde budeme informovat kterou organizaci jsme vybrali a proč. 

Vážíme si Vaší podpory. Děkujeme.

Rosteme s každou Vaší objednávkou. Díky Vaší podpoře můžeme přidávat další produkty. Podílíte se s námi na příběhu. Jsme vděční.