MOONBABY pomáhá

Společně dokážeme velké věci. Proto jsme se rozhodli od samého zrození e-shopu, že každý rok věnujeme 10,- Kč z každé objednávky organizacím, které to potřebují. ❤️ 

Kde MOONBABY pomáhá?

Vybíráme organizace, které věnují 100% získaných finančních prostředků na pomoc tam, kde je to skutečně potřeba. Upřednostňujeme a chceme podporovat organizace, které se věnují nemocným, handicapovaným dětem nebo dětem, které nemají skutečný domov a jsou v dětských domovech nebo jiných organizacích. Chceme pomáhat nemocným dětem, kterým nehradí speciální léčbu pojišťovna nebo ji musí do určité míry hradit sami. Jejich rodiče na ně nemají dostatečné množství finančních prostředků. 

moonbaby_pomaha_banner

Proč chce MOONBABY pomáhat?

Hledaní radostného a naplněného života je cestou na celý život. A život je radostnější, když si lidé pomáhají! Bohužel někteří z nás neměli štěstí narodit se zcela zdraví nebo v úplné či milované rodině. Proto chceme podporovat projekty a organizace, kde vybrané finanční prostředky pomohou na potřebné pomůcky či léčebné výlohy a vytvoří pocity štěstí, úsměv na tváři nebo prodlouží život. 

 

Už jste u nás nakoupili?

Zaujal vás sortiment značky MOONBABY na naše e-shopu a máte doma svou objednávku? Tak už jste také pomohli! Na konci roku věnujeme
10,- Kč z vaší objednávky na příslušnou organizaci. Sledujte náš blog, kde budeme informovat kterou organizaci jsme vybrali a proč. 

Vážíme si Vaší podpory. Děkujeme.

Rosteme s každou Vaší objednávkou. Díky Vaší podpoře můžeme přidávat další produkty. Podílíte se s námi na příběhu. Jsme vděční.